Karel Černý
přeskočit na navigaci

Fotoohlédnutí: Setkání s kandidáty do Zastupitelstva Kraje Vysočina ve Žďáře nad Sázavou

Zdroj: ČSSD
05.10.2016

Sociální demokracie na Vysočině uspořádala další z oblíbených akcí pro veřejnost. Její představitelé, mezi kterými nechyběl ani poslanec Karel Černý, se tentokrát sešli 4. října na náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou. V průběhu setkání byl představen program pro nadcházející krajské volby, přiblíženy byly priority a konkrétní cíle. 

 
 
více informací

Fotoohlédnutí: Setkání s kandidáty do Zastupitelstva Kraje Vysočina ve Velkém Meziříčí

Zdroj: ČSSD
28.09.2016

Sociální demokracie na Vysočině uspořádala další z oblíbených akcí pro veřejnost. Její představitelé, mezi kterými nechyběl ani poslanec Karel Černý, se tentokrát sešli 26. září ve Velkém Meziříčí. V průběhu setkání byl představen program pro nadcházející krajské volby, přiblíženy byly priority a konkrétní cíle. Jde o zabránění privatizace veřejných služeb, posílení bezpečnostních opatření či nová pracovní místa v  regionu. V naší práci se řídíme tím, že lidé si zaslouží jistoty.  

 
 
více informací

100. výročí narození brig. generála Karla M. Kuttelwaschera

24.09.2016

Poslanec Parlamentu ČR a místopředseda výboru pro obranu Karel Černý se zúčastnil spolu s představiteli města Havlíčkův Brod oslavy 100. výročí narození brig. generála Karla M. Kuttelwaschera. Vzpomínka na nejúspěšnějšího československého stíhače 2. světové války proběhla u pomníku K. Kuttelwaschera ve Svatém Kříži, kde se 23. září 1916 narodil.  

 
 
více informací

Předání ocenění zástupcům obcí pečující o válečné hroby

Zdroj: Ministerstco obrany
24.09.2016

Na památku těch, kteří bránili svou vlast a umírali v bojích, by se nemělo zapomínat. Důstojná vzpomínka na padlé je totiž nejen projevem zasloužené úcty, ale také výstrahou před útrapami války. Obce, které si význam válečných hrdinů uvědomují a o jejich hroby náležitě pečují, ocenil plk. gšt. Eduard Stehlík spolu s poslancem Parlamentu České republiky a místopředsedou výboru pro obranu Karlem Černým. 

 
 
více informací

Ministryně školství Katřina Valachová v Přibyslavi

Zdroj: ČSSD Vysočina
12.09.2016

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová přijela v sobotu 10. září na návštěvu Kraje Vysočina. Zavítala po boku poslance Karla Černého, náměstka ministryně práce a sociálních věcí Petra Krčála a radní Jany Fialové na Mlékárenské dny v Přibyslavi.   

 
 
více informací

Návštěva předsedy sněmovny Jana Hamáčka na Vysočině

Zdroj: ČSSD Vysočina
07.09.2016

Předseda sněmovny Jan Hamáček navštívil v pondělí 5. září Kraj Vysočina. Spolu s poslancem Karlem Černým a náměstkem ministryně práce a sociálních věcí Petrem Krčálem navštívil leteckou základnu v Náměšti nad Oslavou, kde se jednalo o jejím dozbrojení a dalším rozvoji. Dále se zúčastnil jednání v První brněnské strojírně ve Velké Bíteši, které se týkalo zaměstnanosti v regionu a výrobního programu navázaného na potřeby Armády ČR a leteckého průmyslu. 

 
 
více informací

Ministryně Michaela Marksová navštívila Kraj Vysočina

Zdroj: ČSSD Vysočina
03.09.2016

Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová v rámci pravidelných cest do regionů navštívila 2. září Kraj Vysočina. Program zahájila ve společnosti ŽĎAS ve Žďáře nad Sázavou 

 
 
více informací
 
předchozí     1 2 3 4 5  ...     další 
 
 


Soubory ke stažení

 • Program ČSSD

  Dlouhodobý (základní) program ČSSD
 • ČSSD pro 21. století

  Sociální demokracie pro 21. století
 • Hodnoty a cíle

  Hodnoty, cíle a principy ČSSD
 • Reformní návrhy

  Reformní návrhy ČSSD
 
 

© 2016 Karel Černý Všechna práva vyhrazena.

You Tube  Facebook  Twitter  Flickr 

Tvorba webu Soft Evolution s.r.o.

 
Cykeltoj outlet www.cykeltojsalg.com maillot cyclisme wielerkleding fietskleding maillot cycliste fahrradbekleidung outlet fahrradbekleidungoutlet.net