Karel Černý
přeskočit na navigaci

Rodiny s více dětmi ušetří tisíce korun

Zdroj: Právo
15.07.2016

Rodiny s více než jedním dítětem budou moci příští rok ušetřit až několik tisíc korun. Rozhodla o tom vláda na svém včerejším zasedání, když schválila balík daňových změn. Daňové zvýhodnění se ve srovnání s letošním rokem na druhé dítě zvýší od příštího roku o 2400 korun ročně, na třetí a každé další dítě pak o 3600 korun ročně. 

 
 
více informací

Za českého předsednictví Visegrádské skupině státy prosadily společné priority v rámci EU a nové kroky v bezpečnostní spolupráci

Zdroj: ČSSD
30.06.2016

Ve čtvrtek 30. června 2016 končí české předsednictví ve Visegrádské skupině, kterého se Česká republika ujala na začátku července 2015. Česká republika hostila v průběhu uplynulého roku 4 summity předsedů vlád, tři desítky jednání na vládní úrovni a více než sto dalších akcí, konferencí a seminářů. V průběhu českého předsednictví si Visegrádská čtyřka připomněla 25. výročí svého založení. 

 
 
více informací

ČSSD vede, ANO si hádkou uškodilo

Zdroj: Právo
24.06.2016

Hnutí ANO, které dva roky kralovalo volebním preferencím, zažilo strmý pád a pozici lídra přenechalo soc. dem. Vyplývá to ze včera zveřejněného volebního modelu CVVM. Průzkum se konal od 3. do 20. června, tedy v době, kdy už na plné obrátky otřásaly koalicí hádky kvůli policejní reformě. ANO, které proti ní ostře vystupovalo, ztratilo proti květnu 4,5 procenta hlasů. 

 
 
více informací

Průzkum: ČSSD drží pozice, hnutí ANO utíkají vysokoškoláci

Zdroj: Právo
12.06.2016

Kdyby se v květnu konaly volby, vyhrálo by je hnutí ANO. A to i přes to, že proti dubnu významně
ztratilo. Druhá ČSSD si drží pozici. Ukázal to průzkum TNS Aisa pro Českou televizi. 

 
 
více informací

Důležitý krok v boji s lichvou

Zdroj: ČSSD
03.06.2016

Ve třetím čtění byla v Poslanecké sněmovně schválena zásadní vládní novela zákona o spotřebitelském úvěru, díky které dojde k výraznému posílení ochrany práv spotřebitelů. Novela převádí dohled nad všemi nebankovními poskytovateli půjček pod ČNB a stanoví jim přísná pravidla, která platí pro banky a další peněžní instituce. 

 
 
více informací

Zvýšili jsme ochranu spotřebitelů a zlevnili hypotéky

Zdroj: ČSSD
03.06.2016

ČSSD pomohla prosadit zákon o spotřebitelském úvěru a splnila svůj další volební slib. Výrazně se zvýší ochrana občanů proti lichvářům, podvodníkům a agresivním prodejcům. 

 
 
více informací

Zákon o prokazování původu majetku postoupil do závěrečného čtení Poslanecké sněmovny

Zdroj: ČSSD
31.05.2016

Poslanecká sněmovna projednala ve druhém čtení vládní návrh zákona o prokazování původu majetku. Jedná se jeden z pilířů volebního programu sociální demokracie, který prosadila do koaliční smlouvy i programového prohlášení vlády. 

 
 
více informací
 
předchozí     1 2 3 4 5  ...     další 
 
 


Soubory ke stažení

 • Program ČSSD

  Dlouhodobý (základní) program ČSSD
 • ČSSD pro 21. století

  Sociální demokracie pro 21. století
 • Hodnoty a cíle

  Hodnoty, cíle a principy ČSSD
 • Reformní návrhy

  Reformní návrhy ČSSD
 
 

© 2016 Karel Černý Všechna práva vyhrazena.

You Tube  Facebook  Twitter  Flickr 

Tvorba webu Soft Evolution s.r.o.

 
Cykeltoj outlet www.cykeltojsalg.com maillot cyclisme wielerkleding fietskleding maillot cycliste fahrradbekleidung outlet fahrradbekleidungoutlet.net