Karel Černý
přeskočit na navigaci

Medaile Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina

09.12.2016

Ředitel Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina plk. Ing. Petr Beneš ocenil v pondělí 5. prosince v Jihlavě přínos integrovanému záchrannému systému a požární ochraně udělením Medaile Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina II. stupně.   

 
 
více informací

Den válečných veteránů na náměstí Míru v Praze

Zdroj: Městská část Praha 2
14.11.2016

Vzpomínku na hrdiny světových válek i hrdiny válečných konfliktů současné doby zahájila starostka Prahy 2 Jana Černochová: "Českým vojákům mnichovská dohoda znemožnila bojovat na území své vlasti. Mnozí z nich však odešli do Velké Británie, kde nastoupili do služeb Královského letectva. Právě českoslovenští letci RAF jsou tématem letošního ročníku Dne válečných veteránů v Praze 2," připomněla starostka a dodala: "Podle laiků i znalců nejpůsobivějším filmem s tématem RAF zůstávají Nebeští jezdci. Zde si můžete premiérově prohlédnout obnovenou a doplněnou výstavu o jejich natáčení. 

 
 
více informací

Premiér Sobotka ocenil Jiřího Bradyho za jeho celoživotní úsilí o obranu lidských práv a demokratických principů.

Zdroj: Úřad vlády ČR
27.10.2016

Předseda vlády Bohuslav Sobotka udělil ve čtvrtek 27. října 2016 v Kramářově vile Jiřímu Bradymu pamětní medaili Karla Kramáře. Jiří Brady je jedním z lidí, kteří dokázali přežít hrůznou mašinerii koncentračních táborů, jeho rodina ale v táborech smrti zahynula. Brady své zkušenosti z holocaustu předává v rámci akademické činnosti dalším generacím, aby tak varovným mementem zabránil návratu totalitních režimů. Premiér dnes udělením medaile symbolicky ocenil Bradyho celoživotní úsilí a odvahu, s kterou brání lidská práva, pracuje na rozvoji humanity a demokratických principů ve společnosti. 

 
 
více informací

Fotoohlédnutí: Setkání s kandidáty do Zastupitelstva Kraje Vysočina ve Žďáře nad Sázavou

Zdroj: ČSSD
05.10.2016

Sociální demokracie na Vysočině uspořádala další z oblíbených akcí pro veřejnost. Její představitelé, mezi kterými nechyběl ani poslanec Karel Černý, se tentokrát sešli 4. října na náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou. V průběhu setkání byl představen program pro nadcházející krajské volby, přiblíženy byly priority a konkrétní cíle. 

 
 
více informací

Fotoohlédnutí: Setkání s kandidáty do Zastupitelstva Kraje Vysočina ve Velkém Meziříčí

Zdroj: ČSSD
28.09.2016

Sociální demokracie na Vysočině uspořádala další z oblíbených akcí pro veřejnost. Její představitelé, mezi kterými nechyběl ani poslanec Karel Černý, se tentokrát sešli 26. září ve Velkém Meziříčí. V průběhu setkání byl představen program pro nadcházející krajské volby, přiblíženy byly priority a konkrétní cíle. Jde o zabránění privatizace veřejných služeb, posílení bezpečnostních opatření či nová pracovní místa v  regionu. V naší práci se řídíme tím, že lidé si zaslouží jistoty.  

 
 
více informací

100. výročí narození brig. generála Karla M. Kuttelwaschera

24.09.2016

Poslanec Parlamentu ČR a místopředseda výboru pro obranu Karel Černý se zúčastnil spolu s představiteli města Havlíčkův Brod oslavy 100. výročí narození brig. generála Karla M. Kuttelwaschera. Vzpomínka na nejúspěšnějšího československého stíhače 2. světové války proběhla u pomníku K. Kuttelwaschera ve Svatém Kříži, kde se 23. září 1916 narodil.  

 
 
více informací

Předání ocenění zástupcům obcí pečující o válečné hroby

Zdroj: Ministerstco obrany
24.09.2016

Na památku těch, kteří bránili svou vlast a umírali v bojích, by se nemělo zapomínat. Důstojná vzpomínka na padlé je totiž nejen projevem zasloužené úcty, ale také výstrahou před útrapami války. Obce, které si význam válečných hrdinů uvědomují a o jejich hroby náležitě pečují, ocenil plk. gšt. Eduard Stehlík spolu s poslancem Parlamentu České republiky a místopředsedou výboru pro obranu Karlem Černým. 

 
 
více informací
 
předchozí     1 2 3 4 5  ...     další 
 
 


Soubory ke stažení

 • Program ČSSD

  Dlouhodobý (základní) program ČSSD
 • ČSSD pro 21. století

  Sociální demokracie pro 21. století
 • Hodnoty a cíle

  Hodnoty, cíle a principy ČSSD
 • Reformní návrhy

  Reformní návrhy ČSSD
 
 

© 2016 Karel Černý Všechna práva vyhrazena.

You Tube  Facebook  Twitter  Flickr 

Tvorba webu Soft Evolution s.r.o.

 
Cykeltoj outlet www.cykeltojsalg.com maillot cyclisme wielerkleding fietskleding maillot cycliste fahrradbekleidung outlet fahrradbekleidungoutlet.net