Karel Černý
přeskočit na navigaci

Vláda schválila návrh zákona o sociálním bydlení a o příspěvku na bydlení

Zdroj: ČSSD
09.03.2017

Návrh zákona má pomoci lidem, kteří čelí problémům s dostupností nájemního bydlení na běžném trhu a potýkají se s vysokými náklady na bydlení. Jedná se například o seniory, lidi se zdravotním postižením, rodiny s dětmi, samoživitelky a samoživitele s dětmi, mládež opouštějící dětské domovy a náhradní rodinnou péči, lidi z azylových domů, ubytoven či osoby žijící na ulici. 

 
 
více informací

Kariérní řád jde do třetího čtení

Zdroj: ČSSD
28.02.2017

Poslanecká sněmovna poslala do třetího čtení kariérní řád. S jeho podobou se mohla pedagogická veřejnost seznámit v rámci kulatých stolů v Brně a v Benešově i na různých výjezdech ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové do regionů v ČR. Cílem kariérního řádu je kromě jiného i zabránit klesajícímu počtu učitelů v regionálním školství. 

 
 
více informací

Nové významné dny mají připomenout oběti holocaustu a hrdiny druhého odboje

Zdroj: ČSSD
29.01.2017

Zákonodárci napříč politickým spektrem předloží na základě iniciativy poslanců Robina Böhnische a Karla Černého v příštím týdnu do Poslanecké sněmovny novelu zákona o státních svátcích, ostatních svátcích a významných dnech, která navrhne zařadit do českých kalendářů dva nové významné dny, uctívající československé oběti holocaustu a hrdiny druhého odboje. 

 
 
více informací

Sněmovna přehlasovala veto prezidenta, zákon o střetu zájmů bude zpřísněn

Zdroj: ČSSD
11.01.2017

Poslanecká sněmovna přehlasovalo veto prezidenta republiky a opětovně schválila novelu zákona o střetu zájmů. A to přesto, že se tímto návrhem musela zabývat zejména kvůli obstrukcím poslanců hnutí ANO ve dvou dnech. 

 
 
více informací

Deset hlavních priorit ČSSD v roce 2017

Zdroj: ČSSD
10.01.2017

Vládní priority pro rok 2017 dnes na tiskové konferenci představil premiér Bohuslav Sobotka spolu s ministry vlády za ČSSD.
„V roce 2016 ČSSD prosadila řadu důležitých opatření, která zlepšují život občanů i země. Dobrého výsledku celé vlády jsme dosáhli zejména díky čerpání fondů EU, snížení nezaměstnanosti, rekordnímu výsledku exportu a úsporám v rámci jednotlivých ministerstev," uvedl předseda ČSSD a premiér Bohuslav Sobotka. 

 
 
více informací

Vánoční přání

23.12.2016

Krásné a klidné vánoce,                                                                                                        hodně štěstí a zdraví do nového roku 2017                                                                                                                                Karel Černý  

 
 
více informací

Medaile Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina

09.12.2016

Ředitel Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina plk. Ing. Petr Beneš ocenil v pondělí 5. prosince v Jihlavě přínos integrovanému záchrannému systému a požární ochraně udělením Medaile Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina II. stupně.   

 
 
více informací
 
předchozí     1 2 3 4 5  ...     další 
 
 


Soubory ke stažení

 • Program ČSSD

  Dlouhodobý (základní) program ČSSD
 • ČSSD pro 21. století

  Sociální demokracie pro 21. století
 • Hodnoty a cíle

  Hodnoty, cíle a principy ČSSD
 • Reformní návrhy

  Reformní návrhy ČSSD
 
 

© 2017 Karel Černý Všechna práva vyhrazena.

You Tube  Facebook  Twitter  Flickr 

Tvorba webu Soft Evolution s.r.o.

 
Cykeltoj outlet www.cykeltojsalg.com maillot cyclisme wielerkleding fietskleding maillot cycliste fahrradbekleidung outlet fahrradbekleidungoutlet.net